Vestel’e yeni CEO

Vestel Şirketler Grubu’nun yeni CEO’su belli oldu.

Vestel Şirketler Grubu’nda CEO pozisyonuna yeni bir atama gerçekleşti. Vestel Şirketler Grubu’nun CEO görevine Ergün Güler atandı. Yeni görevine 1 Eylül itibarıyla başlayan Güler, en son Vestel Ticaret A.Ş. Yurtiçi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Vestel’e 1999 yılında uzman olarak katılan Ergün Güler, 24 yıllık kariyeri süresince Vestel Şirketler Grubu’nda mali işler, satış ve pazarlama alanlarında müdürlük, genel müdür yardımcılığı ve genel müdürlük görevlerini üstlendi.

Konuyla ilgili KAP'taki açıklama şöyle: "01.06.2023 tarihli özel durum açıklamamıza istinaden, Vestel Şirketler Grubu CEO'su Sayın Enis Turan Erdoğan emeklilik nedeniyle 31 Ağustos 2023 tarihi itibarıyla görevini bırakacaktır. Aynı açıklamada CEO'luk görevini devralacağını belirttiğimiz Sayın Erdal Haspolat ise yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bu görevi devralmayacağını bildirmiş olup 31 Ağustos 2023 itibarıyla Vestel Şirketler Grubu'ndaki pozisyonundan ayrılacaktır.  Vestel Şirketler Grubu CEO'luğu görevine 1 Eylül 2023 tarihi itibarıyla halen Vestel Ticaret AŞ Yurtiçi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Sayın Ergün Güler atanacaktır. Vestel'e 1999 yılında uzman olarak katılan Sayın Güler, 24 yıllık kariyeri süresince Vestel Şirketler Grubu'nda mali işler ve satış pazarlama alanlarında müdür, genel müdür yardımcılığı ve genel müdürlük görevlerini üstlenmiştir. Sayın Erdal Haspolat'tan boşalacak Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret AŞ Genel Müdürlüğü görevine 1 Eylül 2023 tarihinden geçerli olmak üzere, 2005 yılından bu yana Vestel Beyaz Eşya'da mühendis, müdür ve genel müdür yardımcısı olarak görev yapan Sayın Hasan Uğur atanacaktır.  Vestel Şirketler Grubu CEO'luğu görevine 1 Eylül 2023 tarihi itibarıyla halen Vestel Ticaret AŞ Yurtiçi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Sayın Ergün Güler atanacaktır. Vestel'e 1999 yılında uzman olarak katılan Sayın Güler, 24 yıllık kariyeri süresince Vestel Şirketler Grubu'nda mali işler ve satış pazarlama alanlarında müdür, genel müdür yardımcılığı ve genel müdürlük görevlerini üstlenmiştir. Sayın Erdal Haspolat'tan boşalacak Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret AŞ Genel Müdürlüğü görevine 1 Eylül 2023 tarihinden geçerli olmak üzere, 2005 yılından bu yana Vestel Beyaz Eşya'da mühendis, müdür ve genel müdür yardımcısı olarak görev yapan Sayın Hasan Uğur atanacaktır."

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir