Uzun zamandır beklenen Spotify HiFi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

Spotify'ın uzun zamandır beklenen HiFi paketi, yakın zamanda "Supremium" adı altında kullanıma sunulacak.

Spotify, uzun süredir beklenen HiFi paketi hakkında yeni bilgiler açıkladı. "Supremium" adı altında gelecek olan paket, yüksek kaliteli müzik (24-bit seviyesinde kayıpsız) sunması yanında çeşitli özellikleri de barındıracak. 

Birçok Spotify kullanıcısı, aslında, HiFi paketinin uzun süredir çıkması bekliyor. Daha önce Spotify, bu paketin 2021'in sonunda kullanıma sunulacağını açıklamıştı. Ancak yıllar geçti, kullanıcıların gözleri yollarda kaldı; biz ise hâlâ "Spotify, HiFi desteğini kullanıma sundu!" haberini yapamadık. 

spotify-1-image

Müziği en ince ayrıntısına kadar duymanızı sağlayacak Supremium hakkında yapılan son açıklama, Spotify Eş Başkanı Gustav Söderström’dan olmuştu. Söderström, "Bunu duyurduk, ancak daha sonra sektör bir dizi nedenden dolayı değişti. Bunu yapacağız ama bunu bizim ve dinleyicilerimiz için anlamlı olacak şekilde yapacağız. Sektör değişti ve biz de uyum sağlamak zorunda kaldık" demişti.

HiFi kullanıcıları sesli kitap dinleyebilecekler

Şimdi ise, HiFi desteği için yeni beilgiler ortaya çıktı. Son bilgilere göre, bu paket aylık 20 dolarlık bir fiyata sahip olacak. 24-bit seviyesinde kayıpsız müzik sunacak bu paket, ayrıca kullanıcılara aylık 20 ya da 30 saatlik sesli kitap dinleme süresi hediye edecek. Ayrıca, dinleme istatistiklerini de gösterecek bu paket, yapay zeka destekli çalma listesi oluşturma aracıyla birlikte gelecek.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir