Uyku Düşmanı Netflix, Şimdi de Yeni Programı ile Nasıl Uykuya Dalınacağını Öğretecek

Her ay yeni tv şovları ve filmleri platformunda yayınlamaya ve kesintisiz film-dizi izleme alışkanlığını sürdürmeye çalışan yayın devi Netflix, şimdi izleyicilerinin tam tersini yapmasını teşvik ediyor! En büyük rakibinin uyku olduğunu dile getiren Netflix, şimdi de stratejisini biraz değiştirerek uyurken bile izlenebilecek yeni programlar çıkarma peşinde.

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan Headspace Guide to Sleep adlı yeni bir animasyon dizisi de bunun için bir başlangıç diyebiliriz. Bu animasyon dizi için popüler meditasyon uygulaması Headspace ile birlikte çalışan şirket, dizi boyunca uykunun derinliklerine iniyor. Uyku mitleri, uyku hakkında bilinen yanlış bilgiler, insanların bir günde ne kadar uykuya ihtiyacı var , uyku hapları gerçekten işe yarıyor mu gibi pek çok konuya değinecek olan dizi 7 bölümden oluşacak. Her bölümü 15 dakikadan oluşacak olan dizinin amacı farkındalık ve meditasyonun uyku kalitesini nasıl artırabileceğini göstermek.

https://www.youtube.com/watch?v=GVzKqr3Dss0&t=1s

Meraklan beklenen program, 28 Nisan'da yayınlanmaya başlayacak. Headspace Guide to Sleep, programı aslında Netflix'in Headspace ile anlaştığı üç serilik bir anlaşmanın ikinci bölümü olarak yayınlanacak. Ocak ayında yayınlanan Headspace Guide to Meditation adlı ilk seri, modern bir dünya için kolay meditasyon tekniklerini öneriyordu. Son olarak dizinin üçüncü bölümü için konu henüz açıklanmadı, ancak Netflix bunun "etkileşimli bir deneyim" olacağından bahsetti.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir