UNO, 50. yılını Nike işbirliği ile kutluyor

UNO, 50. yıl dönümünü kutlamak için Nike ile Air Force 1 Low modeli üzerinden bir işbirliği gerçekleştirdi. İşbirliğine ünlü basketbolcu Giannis Antetokounmpo'da dahil oldu.

Sınırlı sayıda üretilecek olan Uno Zoom Freak 3, kırmızı, mavi, sarı ve yeşil varyantlarda piyasaya sürülecek. Bu renkler UNO kartlarının üzerindeki renklerden ilham alınıyor. Ayrıca özel olarak ilham aldığı kartların siyah renkte olanına ithafen siyah renkte üretilen “Wild Card” versiyonu da koleksiyona eşlik ediyor.

https://twitter.com/realUNOgame/status/1453406209273470976

NBA Finalleri MVP'si Giannis Antetokounmpo, uzun süredir devam eden kart oyunu UNO'nun 50. yıl dönümünü, UNO kart destesindeki görsel ögelerden ilham alan Nike spor ayakkabı ve giyim koleksiyonuyla kutlamak için Mattel ile birlikte çalıştı.

Şirketle birlikte kendi imzası olan Nike ayakkabısını alan ilk uluslararası basketbolcu olan Antetokounmpo yaptığı açıklamada, "Her ürünün orijinal ve özgün olmasını istiyorum ve kardeşlerimle Uno oynamak hayatımızın büyük bir parçasıydı." dedi. "Nike ekibi fikirlerimi hayata geçirmek için harika bir iş çıkardı ve bence bu koleksiyondaki her Nike, Uno ve basketbol hayranı için bir şeyler yarattılar."  sözlerini de ekledi.

https://twitter.com/realUNOgame/status/1453391047027949569

https://twitter.com/realUNOgame/status/1453398906197450756

Giannis'in numarasının sergilendiği klasik pamuklu tişört ve şapka içeren özel üretim Nike giyim serisi önümüzdeki aylarda Nike'ın internet sitesinde satışa sunulacak. Ayrıca gelecek olan özel Giannis markalı UNO destesi, 11 Kasım'dan itibaren Mattel Creations ve NTWRK'da satılacak .

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir