Ünlü Teknoloji ve Sosyal Medya Şirketlerinin Logo Animasyonları

Ukrayna’da bulunan Motion Design School (Hareket Tasarımı Okulu), öğrencileriyle birlikte Google, Skype, Facebook, Instagram ve Twitter gibi teknoloji ve sosyal medya şirketlerinin logolarının animasyonlarını tasarladıkları bir projeye imza attı.

Disney’in ilkeleri ve karakter animasyonu stilinden ilham alınarak hazırlanan logo animasyonları çerçevesinde, bu bilindik logolara yaratıcı geçişler ve sevimli illüstrasyonlar içeren dinamik bir görünüm kazandırıldı. Bununla birlikte animasyonlar hazırlanırken genel olarak markaların temel özellikleri göz önünde bulundurulmuş ve buna göre, animasyonlarda markalarla ilgili ögelere yer verilmiş. Örneğin, Instagram logosunun animasyonunda anlık baskı veren bir fotoğraf makinesi yer alırken LinkedIn logosunun animasyonunda ise elinde çanta olan bir adam bulunuyor.

Bu logo animasyonlarının paylaşıldığı Behance sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Motion Design School’un diğer çalışmalarına da Yaroslav Kononov’un Behance sayfasından göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir