Uçur bizi Lenovo!

Lenovo Kitextreme ile 2022 yaz sezonunu açtı.

Lenovo, geçtiğimiz yıl sponsorluğunu üstlendiği Lenovo Kitextreme Okulu’nda kitesurfseverlere bu yıl da keyif dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Muğla Akyaka’da, Ulusal Freestyle Kitesurf Şampiyonlukları olan eğitmen Taner Aykurt liderliğinde faaliyet gösteren Lenovo Kitextreme okulu, 2022 yaz sezonunda da yoğun bir şekilde spor ve eğitim faaliyetlerini sürdürecek.

Lenovo, şehir hayatının kargaşasından bir an olsun uzaklaşmak isteyen maceraseverler için bu yaz da keyif dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl kitesurf eğitimi veren Kitextreme okuluna sponsor olan Lenovo, işbirliğini bu yıl da sürdürüyor. Yeni sezonla birlikte Lenovo Kitextreme, gerek kitesurf eğitimleri gerekse sporseverlere hareketli ve enerjik bir ortam sunmaya devam edecek.

Lenovo Türkiye Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Banu Soyak işbirliği ile ilgili olarak, Lenovo’nun marka olarak hız, inovasyon ve dinamizmle çok özdeşleştiğini de aktararak, Formula 1 gibi organizasyonlar sonrasında iki yıldır kitesurf’e sponsor olduklarını belirtti. Soyak, “Muğla Akyaka’da Ulusal Freestyle kitesurf şampiyonlukları olan eğitmen Taner Aykurt liderliğinde faaliyet gösteren Lenovo Kitextreme okulunun marka sponsoru olduk. Okul, 2022 yaz sezonunda da yoğun bir şekilde spor ve eğitim faaliyetlerini sürdürecek.

Yeni sezon açılışının hazırlıklarına devam eden Lenovo Kitextreme, kitesurf eğitimleri verirken, sporverlere hareketli ve enerjik bir ortam sunuyor. Lenovo Türkiye olarak performans, güç, estetik ve hız gerektiren extreme sporların, markamızın temsil ettiği özelliklerle örtüştüğüne inanıyoruz. Bu tarz sporlara sponsor oluyoruz” açıklamasında bulundu.

Pozitif enerjinizi artırmak, yeni deneyimler keşfetmek, doğa ile baş başa vakit geçirmek için Lenovo Kitextreme Okulu’nu yazın yapılacaklar listenize eklemenizi öneriyoruz. 

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir