Twitter'ın premium abonelik hizmeti "Twitter Blue"

Daha önce yalnızca Avustralya ve Kanada'da test edilen Premium abonelik hizmeti olan Twitter Blue, Amerika Birleşik Devletleri ve Yeni Zelanda'daki kullanıcılara da sunuluyor.

Daha önce yalnızca Avustralya ve Kanada'da test edilen ve ayda 2,99 ABD Doları olacağı söylenen aboneliğin karşılığında Twitter Blue ile tweet'leri geri alma seçeneği de dahil olmak üzere başka ek özelliklere de erişilebiliyor.

Tweet paylaştıktan sonra düzenleyemeseniz de, tweet'iniz gönderilmeden önce bir hata veya yazım hatası tespit ederseniz artık "geri al" özelliği de kullanılabiliyor.  Aboneler, son 24 saat içinde ağlarında en çok paylaşılan makaleleri kolayca görüntüleyebiliyor, böylece topluluklarında neyin önemli olduğunu hemen görebiliyor oluyorlar. Ayrıca 10 dakikaya kadar videolar yükleyebiliyor ve en sevdikleri sohbetleri videolarının en üstüne sabitleyebiliyorlar.

https://twitter.com/TwitterBlue/status/1458110302793338892

Twitter'ın Kıdemli Ürün Direktörü Sara Beykpour, "Abonelikle burada gerçekten elde etmeye çalıştığımız şey, Twitter üzerinde daha fazla kontrol ve daha fazla kişiselleştirme isteyen ileri düzey kullanıcılar arasında yankı bulduğunu düşündüğümüz bir dizi özellik" şeklinde görüşlerini aktardı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir