Twitter'dan yeni alışveriş özelliği: "Product Drops"

Twitter, yeni alışveriş özelliği Product Drops’un pilot uygulamasını duyurdu.

Twitter yeni alışveriş özelliği Product Drops ile kullanıcıların daha fazla ürün ayrıntısına sahip olmalarını sağlıyor. Ayrıca özellik sayesinde kullanıcılar yaklaşan indirim dönemlerinden de haberdar oluyor.

Twitter Ürün Müdürü Justin Hoang özellikle ilgili olarak, "Twitter Alışveriş ailesini genişletirken ve Product Drops gibi yeni özellikleri test ederken, önceliğimiz ticaret yapanlara alışveriş yapanlarla bulundukları yerde buluşmalarına yardımcı olan yeni araçlar sağlamak oldu. Alışveriş yapanların Twitter'da olduğunu biliyoruz, bu nedenle satıcıların etkileşim kurmak için profilde (Shop Spotlight ve Twitter Mağazaları gibi) veya zaman çizelgesinde bu yeni özelliğimiz gibi alışveriş özelliklerimizden nasıl yararlandıklarını görmekten heyecan duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Şu an için yalnızca ABD'de bulunan ve iOS cihazlarda Twitter'ı İngilizce olarak kullanan kullanıcılar bu özelliğe erişim sağlayabiliyor. Twitter özelliği geliştirmenin yanı sıra Product Drops'u iş ortaklarıyla test ediyor. Yakında çıkacak olan markalar arasında Dior, Fossil, JeffStaple ve LEGO Group gibi ünlü markalar bulunuyor.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir