Twitter Cannes Lions'ta yeni alışveriş özelliklerini duyurdu

Bu yıl Cannes Lions’a katılan Twitter, yeni alışveriş özelliklerinin duyurusunu yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan Twitter'ın yeni özelliği Product Drops’dan sonra, Twitter alışveriş ekosistemini büyütmeye ve genişletmeye devam ediyor.

Twitter’in duyurduğu yeni özellikler ise şöyle:

Shopify x Twitter
Twitter
bir süredir alışveriş ekosistemimini genişletiyor. Shopify ile Twitter'ı kullanmanın hızlı ve kolay bir yolunu sağlayacak yeni bir ortaklığı duyurdu. Twitter, Shopify'ın App Store'unda ABD'deki tüm Shopify satıcılarının kullanımına sunulacak bir satış kanalı uygulaması geliştirdi. Satış kanalı, satıcıların ürünlerini Twitter'da müşterilere sergilemelerine ve onları satın alabilecekleri yere yönlendirmelerine yardımcı olan alışveriş özelliklerine erişebilecekleri ve yönetebilecekleri Twitter Alışveriş Yöneticisi'ne katılmalarına olanak tanıyacak.

Campaign Planner
Twitter, reklam sektörü ortaklarının Twitter'da bilinçli medya yatırımları yapmasını daha da kolaylaştırmak için tasarlanan yeni kampanya planlayıcı aracını duyurdu. Campaign Planner, reklamverenlerin kampanyayı başlatmadan önce tahmini sonuçları tahmin etmesine olanak tanıyor. Campaign Planner ile reklamcılar, planlama sürecinde bir hedef kitleye ulaşmanın boyutunu ve maliyetini daha iyi anlama yetkisine sahip olmaları için kampanyaları tahmin edebilecek, bütçeleyebilecek ve taslak oluşturabilecekler.

20. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu

İletişim sektörünün en başarılı proje ve markaları, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ nde 20’nci kez sahiplerini buldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir