Tween’den Mert Demir ile “Herkese inat” bir işbirliği

Tween'in yeni reklam filmi yayında.

Mert Demir'in "Gözlerime Bak" şarkısından ilhamla başlatılan kampanya, genç ve zamansız parçalarla herkesin kendi tarzını özgürce ifade etmesine olanak tanıyor. İlkbaharın tazeliği ve yazın enerjisiyle oluşturulan koleksiyon, herkesin benzersiz tarzını keşfederken bireyin özgünlüğünü #Herkeseİnat diyerek kutluyor. Mert Demir'in tarzından ilham alarak oluşturulan koleksiyon, zamansız parçalar ve modern dokunuşlarla birleşerek sadece bir trend değil, aynı zamanda bir tarz sunuyor.

Kampanya filmi, toplumun birey üzerindeki eleştirel bakışı üzerinde dururken; bu eleştiriye karşı kendi stilinden ve dolayısıyla benliğinden vazgeçmeme mesajı veriliyor. Filmde kendine has tarzlarıyla podyumda seyirci olarak yer alan sıra dışı oyuncu seçimi koleksiyonun zamansızlığına ve herkesin kendinden bir parça bularak stilini ortaya koymasına imkan sağlayan koleksiyonu gözler önüne seriyor. 

Mert Demir’in Gözlerime Bak şarkısından yola çıkılarak yapılmış kampanya çekiminde, Tween 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan 4 göz alıcı kombin yer alıyor. Kampanya filmi tüm oyuncuların beraber sahneye çıkmasıyla Herkese İnat modanın birleştirici ve özgürleştirici gücüne vurgu yapıyor.

Künye

Reklamveren: Tween  

Pazarlama Grup Başkanı: Büşra Orakçıoğlu

Pazarlama İletişimi Müdürü: Yasemin Yazıcı

Pazarlama İletişimi Ekibi: Ohannes Gökçeoğlu, Burak Kocamer, Kübra Çetindaş, Özge Kırtepe, Ebru Nesrin Saraç, Zeliha Sönmez, Umut Şen

Reklam Ajansı: AKA 

Kreatif Direktör: Aslı Kızmaz

Strategic Planning: Öykü Karalıbağlı

Art Director: Betül Karakış, Beyza Hisli, Yeşim Karabucak

Yapım Şirketi: Public Film

Sanat Yönetmeni: Umut Akand

Yapımcı: Yağmur Dura

Yönetici Yapımcı: Seda Özdemir, Vehbi Berksoy

Yönetmen: Fatih Yılmaz

Görüntü Yönetmeni: Alican Akgün

Fotoğrafçı: Can Büyükkalkan

Stylist: Muhammet Bozkurt

Post Production: Tonic Effects

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir