Türkiye'nin ilk hikâyeleştirme zirvesi Storytelling Summit 2022 gerçekleşti

Türkiye’nin ilk hikâyeleştirme zirvesi “Storytelling Summit 2022” 3-4 Haziran 2022’de Gamfed Türkiye ve Yüksekbilgili işbirliği ile çevrimiçi ortamda gerçekleşti.

Türkiye’nin ilk hikâyeleştirme zirvesi “Storytelling Summit 2022” 3-4 Haziran 2022’de Gamfed Türkiye ve Yüksekbilgili işbirliği ile çevrimiçi ortamda gerçekleştirildi. Konuşmacılar, her iki gün için konuşmalarını 12 adımlı kahramanın yolculuğu temasına uyumlu bir biçimde hazırladı. 

3-4 Haziran’da 2 gün boyunca “Kahramanın Yolculuğu” teması ile hazırlanan 24 konuşma, atölyeler ve sunumlarla birlikte toplam 29 konuşmacının söz aldığı zirvede birbirinden kıymetli konuşmacıla yer aldı. Ayrıca sunumlarla eş zamanlı olarak, anketler, ödüllü sorular, bilmeceler, katılımcıların etkileşimini güçlendirmek için hazırlanan atölyelerle desteklendi.

Kıvılcımdan Kamp Ateşine
Uluslararası Oyunlaştırma Topluluğu Gamfed’in Türkiye temsilciliğini üstlenen Ercan Altuğ Yılmaz, bu zirvenin hayalini 3-4 yıldır tüm Gamfed gönüllüleriyle kurduğunu ancak bu yıl olağanüstü bir emek ve birikimle birlikte hayata geçirdiklerini belirtti. Yılmaz, bu zirvenin hikâyesini anlatırken, TEDx konuşmacıları koleksiyoneri Ali Üstündağ’ın kendisine ilham olduğunu ve Türkiye’de bir hikâyeleştirme zirvesinin henüz yapılmadığını söylediği gün ilk kıvılcımı yakmış olduğunu aktardı.

Storytelling Summit 2022 ayrıntılı etkinlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada; Twitter, Instagram, LinkedIn ve Biletino'dan Storytelling Summit'i takip ederek sonraki etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.  

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir