Türkiye’nin en teknolojik markaları üçüncü kez belli oluyor

Tech Brands Turkey kapsamında, Türkiye'nin en teknolojik markalarını üçüncü kez duyurmaya hazırlanıyoruz.

2020 yılında NielsenIQ Türkiye işbirliği ile ilk kez hayata geçirdiğimiz Tech Brands Turkey ödül programı kapsamında geçtiğimiz iki yılda "Türkiye’nin en teknolojik markaları"nı duyurduk. Bu yıl da Tech Brands Turkey kapsamında, Türkiye'nin en teknolojik markalarını üçüncü kez duyurmaya hazırlanıyoruz.

Tech Brands Turkey ödüllerinin sahiplerini bulmak için Nielsen Türkiye ile birlikte Türkiye’deki markaların teknoloji alanındaki tüketici-marka algısını araştırdığımız program kapsamında, Türkiye’nin en teknolojik markalarını araştırıyoruz.

Tech Brands Turkey araştırması, Nielsen Türkiye’nin kontrolünde, Türkiye temsili 12 ilde A, B, C1, C2 SES grupları ile gerçekleştirilmektedir. Açık uçlu sorularla Türkiye genelindeki tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan raporun sonucunda 40 farklı sektörde 40 marka ödüllendirilecek.

Tech Day Ödül Töreni

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Tech Brands Turkey ve MarTech Awards ödül programlarını "Tech Day" adı altında, tek bir günde gerçekleştireceğiz.Tech Day ödül töreni, 22 Şubat’ta IF Performance Hall Beşiktaş'ta gerçekleşecek ve Türkiye'nin en teknolojik markaları bu ödül töreninde açıklanacak.

Tech Brands Turkey hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir