Türkiye’nin en teknolojik markaları dördüncü kez belli oluyor!

Tech Brands Turkey kapsamında, Türkiye'nin en teknolojik markalarını dördüncü kez duyurmaya hazırlanıyoruz.

2020 yılında NielsenIQ Türkiye işbirliği ile ilk kez hayata geçirdiğimiz Tech Brands Turkey ödül programı kapsamında geçtiğimiz üç yılda "Türkiye’nin en teknolojik markaları"nı duyurduk. Bu yıl da Tech Brands Turkey kapsamında, Türkiye'nin en teknolojik markalarını dördüncü kez duyurmaya hazırlanıyoruz.

NielsenIQ Türkiye ile birlikte Türkiye’deki markaların teknoloji alanındaki tüketici-marka algısını araştırdığımız program kapsamında Türkiye’nin en teknolojik markalarını araştırıyoruz.

Tech Brands Turkey araştırması, NielsenIQ Türkiye’nin kontrolünde, Türkiye temsili 12 ilde A, B, C1, C2 SES grupları ile gerçekleştirilmekte. Açık uçlu sorularla Türkiye genelindeki tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan raporun sonucunda 43 farklı kategoride 43 marka ödüllendirilecek.

Tech Day Ödül Töreni
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Tech Brands Turkey ve MarTech Awards ödül programlarını "Tech Day" adı altında, 22 Şubat’ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te gerçekleştiymeye hazırlanıyoruz.

Tech Brands Turkey hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir