Türkiye'de ilk kez metaverse dünyasında bir konser gerçekleşecek

BtcTurk|PRO sponsorluğunda gerçekleşecek olan konser, Türkiye'nin ilk metaverse konseri olma özelliğini taşıyor.

Her geçen gün hayatımıza daha fazla dahil olan metaverse, fiziksel dünyanın gereçlerini sanal dünyaya aktarmaya devam ediyor.

Hızla gelişen sanallaşma ile metaverse, insanların sanal dünyayla daha fazla bağ kurmalarını sağlıyor. Geçtiğimiz yaz aylarında #BtcTurkPROileSahnede etiketiyle Türkiye çapında düzenlediği Emre Aydın konserinin yanı sıra, İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da düzenlenen 54 açık hava konserine ev sahipliği yapan BtcTurkPRO, bu sanallaşma çerçevesinde Kalben’in “Eski Dünyanın Yangını” adlı yeni albümünün tanıtımını 17 Ocak saat 19.00’da Decentraland Metaverse’ünde gerçekleştirecek. Konser aynı zamanda Türkiye'nin ilk metaverse konseri olma özelliği taşıyor.

Kalben

BtcTurk|PRO Kalben’in kendine has özelliklerini taşıyan avatarını geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabından yayınladı. BtcTurk|PRO’nun katkılarıyla, kullanıcılara Blokchain deneyimini tam anlamıyla yaşatabilmek adına Decentraland üzerinde düzenlenecek olan etkinlik, 17 Ocak saat 19.00’da GarageAtlasın katkılarıyla müzikseverlerle buluşacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir