"Haftanın Web3 gündemi" yeni bölümüyle YouTube'da

Haftanın önemli Web3 gelişmelerini sizlere aktardığımız "Haftanın Web3 gündemi" yepyeni bölümüyle YouTube'da.

Web3 teknolojilerinin hayatımıza girmesiyle beraber her geçen gün yeni gelişmelerle karşılaşır hale geldik. Günümüzde birçok marka, kurum hatta spor kulübü fiziksel dünyadaki aktivitelerini veya kampanyalarını dijital dünyaya taşımaya çalışıyorlar. Bu denli yoğu bir gündemin arasından önemli Web3 gelişmelerini gözden kaçırmayın diye, haftanın en önemli Web3 gelişmelerini sizler için derlediğimiz "Haftanın Web3 gündemi" yepyeni bölümüyle YouTube'da.

Bu haftanın [1-5 Ağustos] en önemli Web3 gelişmeleri arasında, Ticketmaster'dan NFT bilet hamlesi, Vitalik Buterin'in metaverse açıklaması, Socios’un Barça Studios’a yatırımı, Shiba Inu'nun paylaştığı gizemli videodaki silüetin ortaya çıkması, 200 milyon dolar çalınan Nomad'den açıklama gelmesi, Instagram'ın NFT özelliğini 100 ülkeye daha açması yer alıyor. Görüldüğü üzere Web3 açısından yine odlukça yoğun bir haftayı geride bıraktık diyebiliriz.

Web3 gündeminde geçen hafta öne çıkan gelişmeler sizlerle...

Kariyer
Marketing Meetup ve Adform'dan işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte yaka ipi sponsorluğu yapacak olan marka "Adform" oldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir