"Haftanın Web3 gündemi" yeni bölümüyle YouTube'da

Haftanın önemli Web3 gelişmelerini sizlere aktardığımız "Haftanın Web3 gündemi" yepyeni bölümüyle YouTube'da.

Web3 teknolojilerinin hayatımıza girmesiyle beraber her geçen gün yeni gelişmelerle karşılaşır hale geldik. Günümüzde birçok marka, kurum hatta spor kulübü fiziksel dünyadaki aktivitelerini veya kampanyalarını dijital dünyaya taşımaya çalışıyorlar. Bu denli yoğun bir gündemin arasından önemli Web3 gelişmelerini gözden kaçırmayın diye, haftanın en önemli Web3 gelişmelerini sizler için derlediğimiz "Haftanın Web3 gündemi" yepyeni bölümüyle YouTube'da.

Bu haftanın [22-26 Ağustos] en önemli Web3 gelişmeleri arasında, Türkiye'de ilk “Metaverse Fikir Yarışması” gerçekleşmesi, Nike'ın NFT'lerden en çok gelir elde eden marka olması, MTV ödüllerine 'En İyi Metaverse Performansı' kategorisi eklenmesi, Meta'nın VR başlıklar ve Horizon World için kullanılacak profiller hakkında bilgiler paylaşması yer alıyor. Görüldüğü üzere Web3 açısından yine odlukça yoğun bir haftayı geride bıraktık diyebiliriz.

Web3 gündeminde geçen hafta öne çıkan gelişmeler sizlerle...

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir