Turkcell'in yeni reklam yüzü Doğu Demirkol

Turkcell, yeni kampanyası için Türkiye’nin sevilen genç komedyenlerinden Doğu Demirkol ile anlaştı.

Turkcell, yenilikçi teklif ve ürünlerine yönelik yeni kampanyası için Türkiye’nin sevilen genç komedyenlerinden Doğu Demirkol ile Turkcell Platinum Park’ta bir lansman gerçekleştirdi. Yeni dönemde Turkcell’in marka yüzlerinden biri olacak başarılı komedyen, Turkcell’in ürün ve tarifelerine yönelik yeni kurgu ve tekliflerini, ‘Türkiye’nin Dijital Hikayeleri’ çatısı altında, eğlenceli bir üslupla ekrana taşıyacak.

 

Alper Ergenekon: “Türkiye’nin Dijital Hikayeleri’ni anlatacağız”
Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, ünlü komedyenle yaptıkları iş birliğine yönelik şöyle konuştu: Turkcell, müşterisini her zaman merkeze koyup onların iç görülerini anlayarak, yenilikçi kurgular geliştiren ve bunu kalitesinden ödün vermeden, iyi ve detaylı düşünülmüş bir müşteri deneyimiyle projeler hayata geçiren bir marka. Bu doğrultuda hayata geçirdiğimiz kurguları, tekliflerimizi de “Türkiye’nin Dijital Hikayeleri” adlı yeni bir iletişim platformu altında, Türkiye’nin yeni nesil komedyeni sevgili Doğu Demirkol ile anlatacağız. Doğu, yaptığı işlerle hayatın çok içinde, başarılı bir isim. Bizim de hep söylediğimiz gibi Turkcell de hayatın içinde, hayata dokunan bir marka. Türkiye’nin Turkcell’i olarak varlığıyla ve yaptığı başarılı işlerle yüzleri güldüren, gündelik telaşları hafifleten, samimi, iyi bir hikaye anlatıcısı olan Doğu ile güzel işlere imza atacak olmak şimdiden heyecanlı ve keyifli.”

Doğu Demirkol: “Turkcell’le Türkiye’nin Dijital Hikayeleri’nin bir parçası olmaktan mutluyum”
Doğu Demirkol ise Turkcell’le yaptığı iş birliğiyle ilgili; “Turkcell küçüklükten beri takip ettiğim, sevdiğim bir marka. Alternatifi yok. Turkcell’le birlikte Türkiye’nin Dijital Hikayeleri’nin bir parçası olmaktan mutluyum. Türkiye’de teknolojinin adaptasyonuna dair çok güzel hikayeler var. Amaç, bunların mizahi dille anlatılması. İnşallah herkes beğenir. Ben çekimlerde çok eğlendim, keyif dolu bir set macerası oldu. Herkes eğlensin, mutlu olsun diye çabalıyorum” diye konuştu. Demirkol, sözlerine şöyle devam etti: “Bilgisayar Mühendisliği okudum. Turkcell’e mühendis olarak girmeye çalışmış, CV göndermiştim. Kısmet bu projeyeymiş. Zaten oyuncu olmak istiyordum. Ne yaparsam yapayım, eğlenelim, mutlu olalım istiyorum.”

Müşterilerin kullanımlarına uyum sağlayan yepyeni ‘Esneyen Paket’
Turkcell’in yeni ürünü ‘Esneyen Paket’i müşterilerin kullanımlarına uyum sağlıyor, müşteriler “Paketim yetmedi” derdine ‘Esneyen Paket’le çözüm buluyor. Paket, müşterilerin artan internet kullanımlarına bağlı olarak otomatik yükselen internet kotasıyla müşterilere kullanım kolaylığı sunarken, 5 GB’tan başlayan internet kotası, 5’er GB’lık artışlarla 25 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Müşteriler değişen kullanım ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri zaman tekrar 5 GB başlangıç seviyesine dönebiliyor. 5 GB seviyesine geri dönmek isteyenler, Turkcell’in tüm kanallarından istedikleri yerde ve istedikleri zamanda taleplerini iletebiliyor.

Her ihtiyaca ayak uyduran tarife: ‘Turkcell Yapboz Dünyası’: Yakın zamanda hayata geçirilen ‘Turkcell Yapboz Dünyası’ ile kullanıcılar kendilerine en uygun paketteki dakika, internet ve SMS miktarını kendi belirleyerek tarifelerini verimli bir şekilde oluşturabiliyor, fatura maliyetlerini düşürebiliyor. Kontrat ya da farklı tarifelere geçişte cayma bedeli içermeyen, taahhütsüz faydalanılabilen tekliflerle kullanıcılar ihtiyaç duyulmayan kullanımları tarifelerinden çıkarabiliyor. Turkcell Yapboz, Dijital Operatör ve kampanya sayfasından deneyimlenebiliyor.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir