Toys"R"Us, NFT koleksiyonu çıkıyor

Toys"R"Us'un ana şirketi olan WHP Global, ikonik oyuncak markasını blok zincirine getirmek için önde gelen kimliği doğrulanmış NFT platformu Ethernity ile ortaklık kurdu. Geoffrey the Girrafe'ın özel 3D animasyonu, Ethernity ile ilk Toys"R"Us NFT koleksiyonunun bir parçası olarak canlı olarak açık artırmaya çıkarılacak.

NFT platformu Ethernity ile ortaklık yapan ünlü oyuncak şirketi, zamanımızın en tanınmış maskotlarından biri olan Geoffrey the Girrafe’nin özel 3D animasyonunu bu ortaklıktan hareketle canlı olarak açık artırmaya sunacak. 13 Kasım Cumartesi gününden itibaren NFT’ler için en büyük Pazar alanı olan OpenSea'de hayranların satın alabileceği bir dizi özel sınırlı sayıda dijital koleksiyon da yer alıyor.

WHP Global Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Yehuda Shmidman, "Toys"R"Us markasının ikonik IP'sini içeren ilk Toys"R"Us NFT koleksiyonunu tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Markanın büyümesine yatırım yapmaya devam ederken, blok zincirine girmek geleceğe atılan çok önemli bir adım anlamına geliyor ve sadık ve genişleyen Toys"R"Us hayranları topluluğumuzla olan ilişkimizi genişletmemize izin veriyor." ifadelerine yer verdi.

Dijital sanatçı Bryan Lopez'in NFT koleksiyonunda, "The Geoffrey Stroll" olarak yer alıyor ve bu eser canlı olarak açık artırmaya çıkarılıyor olacak. NFT'nin alıcısı olacak kişi ve bir misafiri, 2022'de, o şehre ulaşım ve iki gecelik bir otel konaklaması da dahil olmak üzere, U.S. Toys"R"Us mağazasının büyük açılışına katılma şansına sahip olacak. İlk Toys"R"Us NFT koleksiyonu 13 Kasım 2021 Cumartesi gününden itibaren OpenSea.io'dan satın alınabiliyor olacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir