TikTok'tan Shopify işbirliği ile alışveriş sekmesi

Facebook ve Instagram'ın kullanıcıları için uzun süredir doğrudan alışveriş deneyimi sağladığını biliyoruz. Rekabete sonradan katılan ve büyük bir sıçrama gösteren TikTok da geliştirdiği yeni alışveriş özelliğini kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. TikTok yeni özelliğinde, şirketlerin profillerine ekleyebilecekleri yeni bir sekme olarak belirlenen Shopify ile işbirliği yaptı.

İşletmeler ürün kataloglarını senkronize edebilecek ve müşterileri doğrudan uygulama aracılığıyla çevrimiçi mağazalarına bağlayabilecek. Engadget'a göre, TikTok'un bu yeni özelliği ABD ve Birleşik Krallık'taki işletme kullanıcıları tarafından kullanılabilir, ancak aynı zamanda Shopify kullanıcısı da olmak gerekiyor.

Yeni özelliğe katılan ilk markalardan biri ise Kylie Jenner'ın markası olan Kylie Cosmetics. Markaların hızla kabul ettiği bu özellik sayesinde TikTok'un nasıl bir ivme kazanacağı ise merak konusu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir