TikTok'tan AR destekli yenilik: Tiktok Effect Studio

TikTok, yeni artırılmış gerçeklik geliştirici araçlarını test ederek Snapchat ve Facebook'un izinden gidiyor.

TikTok, geliştiricilerin artırılmış gerçeklik efektleri içeren yeni bir özelliği test ediyor. Kullanıcıların AR filtreler geliştirmesini sağlayan TikTok Effect Studio isimli stüdyo şu an deneme aşamasında. Ancak TikTok platformu için kullanıcılar, uygulamadan filtre geliştirebiliyor.

Efekt Stüdyosu ilk olarak sosyal medya danışmanı Matt Navarra tarafından keşfedildi. Kayıt sayfasında, adınız, e-posta adresinizi, TikTok kullanıcı adınızı, AR araçları geliştirme konusundaki yılların deneyimini ve kişisel veya iş kullanımı için efektler oluşturmayı planlayıp planlamadığınızı soruları yer alıyor.

Web sitesi görünüşe göre bu ayın başlarında yayına girdi. TikTok sözcüsü, "Her zaman topluluğumuza değer katmanın ve TikTok deneyimini zenginleştirmenin yeni yollarını düşünüyoruz” dedi. "Şu anda, yaratıcılara yaratıcı fikirlerini TikTok topluluğu için hayata geçirmeleri için ek araçlar vermenin yollarını deniyoruz." ifadelerine yer verdi.

[embed]https://twitter.com/MattNavarra/status/1426639697829322762[/embed]

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir