Threads'e beklenen özellik geldi

Mark Zuckerberg, Threads'e kullanıcılar tarafından beklenen özelliğin geldiğini duyurdu.

Threads, kullanıma sunulduğu ilk haftadan itibaren 100 milyon indirme alarak büyük bir etki yaratmıştı. Platform, X'in karmaşık ve sürekli değişen kararlarına bir çözüm olarak sunarak reklamverenleri ve kullanıcıları birbirinden uzaklaştıran X'e alternatif bir seçenek olarak sunulmuştu.

İlk andan itibaren büyük etki uyandıran Threads, kullanıcılarının yeni bir platforma ihtiyaç duyduğunu dile getirmelerine rağmen, sonraki haftalarda günlük aktif kullanıcı sayısında belirgin bir düşüş yaşadı. Düşüşün ardından bazı önlemler alınmaya başlayan uygulamada, kullanıcılar tarafından beklenen özellik ise geldi. 49 milyon aktif kullanıcıdan, 13 milyon kullanıcıya kadar gerileyen uygulamanın web sürümü artık kullanıma hazır durumda.

Ancak, Elon Musk'ın "engelleme" özelliğini kaldırdığı gibi X'e getirdiği yeni değişiklik dalgası, insanların Threads'e geri dönüp ikinci bir şans verip vermeyeceğini değiştirecek mi zamanla göreceğiz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir