The Lord of the Rings: The Rings of Power'ın ilk fragmanı yayınladı

The Lord of the Rings hayranlarının merakla beklediği yeni dizinin fragmanı yayınlandı.

İngiliz yazar John Ronald Reuel Tolkien tarafından kaleme alınan ve yönetmen Peter Robert Jackson tarafından beyaz perdeye aktarılan üçleme, günümüzde hala en çok hayran kitlesine sahip olan yapımlardan. Serinin son filmi olan "The Return of the King"in ardından, J. R. R. Tolkien tarafından "İkinci Çağ" olarak adlandırılan, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi üçlemeleri ile hikâyeleri anlatılan dönemin binlerce yıl öncesini konu alan yeni dizi "The Lord of the Rings: The Rings of Power"ın ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde, Super Bowl finali sırasında, yayınlandı.

serinin-yeni-dizisi-the-lord-of-the-rings-of-power-in-ilk-fragmani-yayinladi

Amazon'un YouTube hesabı üzerinden paylaşılan fragman saatler içinde 6 milyon görüntülenmeye ulaştı. Bu durum, gelecek olan dizinin izleyicileri tarafından heyecanla beklendiğini gözler önüne seriyor.

2 Eylül’den itibaren Amazon Prime’da izlenebilecek olan dizi, oyuncu kadrosunda Elrond (Robert Aramayo), Galadriel (Morfydd Clark) ve Isildur (Maxim Baldry) gibi hayranlarının tanışık olduğu daha birçok ismi barındıran geniş bir karakter kadrosuna sahip.

serinin-yeni-dizisi-the-lord-of-the-rings-of-power-in-ilk-fragmani-yayinladi-1

Bazı kaynaklara göre Amazon’un 250 milyon dolar civarında bir bütçe ayırdığı dizi oyuncu kadrosunda ayrıca Cynthia Addai-Robinson, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Cordova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh gibi daha birçok ünlü oyuncuyu bulunacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir