The Hammers Awards'te erken başvurular için son 7 gün

The Hammers Awards'te erken başvuru dönemi 31 Ağustos'ta sona eriyor.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards 2023'te; Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik, Teknoloji ve Veri, Marka Deneyimi Medya ve İçerik, Sektörel ve Özel Kategoriler bölümlerinin jüri başkanlarını sizlerle paylaşmıştık. The Hammers Awards heyecanı devam ederken erken başvuruların bitmesine ise son 7 gün kaldı.

Geçtiğimiz yıllarda; "Sector Hammers", "Channel Hammers", "Special Hammers" olmak üzere üç farklı bölüm sunan The Hammers Awards bu yıl, "Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü", "Teknoloji ve Veri Bölümü", "Marka Deneyimi, Medya ve İçerik Bölümü", "Sektörel ve Özel Kategoriler Bölümü" ile yelpazesini genişletiyor.

Bu yıl dördüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards 2023 ödül töreni, 24 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Erken başvurular ise 31 Ağustos itibarıyla sona erecek.

The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

The Hammers Awards'a buradan başvurabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir