The Hammers Awards başvuruları için son gün yarın!

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards‘a başvuru yapabilmek için yarın son gün!

Bu yıl ikinci kez gerçekleşecek olan ödül programı The Hammers Awards, Marketing Meetup kapsamında Wyndham Grand İstanbul Levent’te yüz yüze gerçekleşmeye hazırlanıyor. Başvuruları 26 Temmuz’da başlayan ve son başvuru günü yarın olan The Hammers Awards’te, 11-15 Ekim tarihleri arasında bir ön değerlendirme yapılacak. 18 Ekim‘de gerçekleşecek olan jüri toplantısının ardından ödül töreni 26 Ekim‘de Wyndham Grand İstanbul Levent‘te yüz yüze olarak gerçekleşecek.

26 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan The Hammers Awards ödül gecesinde, kazananlar aynı zamanda ödüle, NFT olarak da sahip olacak. 3 ana kategori olmak üzere toplamda 41 alt kategoride sahiplerini bulacak olan NFT ödüller, Pazarlamasyon ve dünyanın ilk NFT ajansı olan Fame and Noble işbirliği ile hazırlandı.

3 ana kategori etrafında şekillenen 41 alt kategoriden oluşan The Hammers Awards ile ilgili ayrıntılı bilgilere ve etkinlik takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
istegelsin marketleri "karşılaştırmaya" aldı

istegelsin, diğer marketlere karşı avantajlı fiyat stratejisini öne çıkaran rekabetçi bir reklam kampanyası başlattı.

Bunlar İlginizi Çekebilir