The Hammers Awards 2023'ün başvuru tarihi uzatıldı!

The Hammers Awards 2023'ün başvuru tarihi 15 Eylül tarihine kadar uzatıldı.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards 2023'ün etkinlik takvimini sizlerle paylaşmıştık. The Hammers Awards heyecanı devam ederken 8 Eylül olarak belirlenen son başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 15 Eylül tarihine uzatıldı.

Bu yıl dördüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards 2023 ödül töreni, 24 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Erken başvuruları 3 Temmuz’da başlayan ve 31 Ağustos'ta sona eren The Hammers Awards’te, normal başvurular ise bugün itibarıyla son bulacaktı. Yoğun ilgi sebebiyle başvurular, 15 Eylül 23:59'a kadar uzatıldı.

The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya start-up’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

The Hammers Awards'a buradan başvurabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir