The Hammers Awards 2023 başvuruları için son saatler

The Hammers Awards 2023'te başvurular bugün itibarıyla sona erecek.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards 2023'nin etkinlik takvimini sizlerle paylaşmıştık. The Hammers Awards heyecanı devam ederken 8 Eylül olarak belirlenen son başvuru tarihini yoğun ilgi nedeniyle 15 Eylül tarihine kadar uzatılmıştı. Başvurular bugün 23.59 itibarıyla ise sona erecek.

Bu yıl dördüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards 2023 ödül töreni, 24 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek.

The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya start-up’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

The Hammers Awards'a buradan başvurabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir