The Hammers Awards 2022'nin başvuru tarihi uzatıldı

The Hammers Awards 2022'nin başvuru tarihi 20 Eylül tarihine kadar uzatıldı.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards 2022'nin etkinlik takvimini sizlerle paylaşmıştık. The Hammers Awards heyecanı devam ederken 13 Eylül olarak belirlenen son başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 20 Eylül tarihine uzatıldı.

Bu yıl üçüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards 2022 ödül töreni, 18 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Erken başvuruları 4 Temmuz’da başlayan ve 31 Ağustos'ta sona eren The Hammers Awards’te, normal başvurular ise 13 Eylül'de son bulacaktı. Yoğun ilgi sebebiyle başvurular, 20 Eylül 23:59'a kadar uzatıldı.

5-6 Ekim'de gerçekleşecek olan jüri toplantısının ardından ödül töreni 18 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent‘te gerçekleşecek.

The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya start-up’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir