The Hammers Awards 2022'nin takvimi belli oldu

18 Ekim 2022 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2022'nin takvimi açıklandı.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2022'nin takvimi belli oldu.

Marketing Meetup kapsamında 18 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan The Hammers Awards 2022’nin etkinlik takvimi ise şöyle:

4 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan erken başvurular sonrasında 31 Ağustos - 13 Eylül tarihleri arasında normal başvurular gerçekleşecek. 24 Eylül - 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ön değerlendirme sonrasında ise 5 - 6 Ekim tarihlerinde jüri üyelerimiz başvuruları değerlendirecek. 18 Ekim 2022 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te The Hammers Awards kazananları ödüllendirilecek.

The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya start-up’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir