The Good Wild'e tasarım ödülü

Geleceğin gıdasını üretme amacıyla yola çıkan The Good Wild Milano'dan tasarım ödülü ile döndü.

Kadın tasarımcıların görsel iletişimde yeteneğini öne çıkarmayı ve tasarımda özgünlük, cinsiyet eşitliği ve sürdürülebilirliği desteklemeyi amaçlayan AIAP Women in Design Award (AWDA) Ödülü, 2019'dan bu yana Uluslararası Tasarım Konseyi ICoD'nin desteği, onayı ve kurumsal ortaklığıyla verilmeye devam ediyor. Bu yıl beşincisi düzenlenen AWDA Ödülleri’nde The Good Wild,Milano’dan tasarım ödülü ile döndü.

Üreten, köklerine sahip çıkan ve özünü koruyan kadının gücüne inanan The Good Wild marka ve görsel dünya yaratımında yeni nesil, renkli, heyecanlı, dinamik, estetik bir bakış açısı için tasarımda Eda Gündüz ile çalıştı. Marka yaratım sürecinde öncelik yeni nesil bitki bazlı beslenme markasının adını ve genel dünyasını tasarlamak oldu.

The Good Wild araştıran tasarlayan, dönüştüren teknoloji ve sürdürülebilir yaşam markası olarak sanat ve tasarım başta olmak üzere özünü bozmadan ve kendini özgürce ifade eden bir duruşu sahipleniyor. Köklerine bağlı kalarak geleceği filizlendirmeye inanıyor tasarımlar da bu yüzden yabandan ilham aldı. Paket tasarımları bir araya geldiğinde kocaman bir artwork olan marka dünyasında van kedisi, denizli horozu gibi bir çok hayvan ve endemik bitki türleri yer alıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir