TEMA Vakfı, ormanları yeniden yeşertmek için kampanya başlattı

TEMA Vakfı, Türkiye'nin birçok yerinde yaşanan orman yangınlarından dolayı fidan kampanyası başlattı. Vakıf ve gönüllüler, 30 Temmuz saat 12.00’da başlayan fidan dikme çalışmalarıyla Türkiye’yi yeniden yeşillendiriyor.

Son günlerde birçok ilde yaşanan yangınlarla Türkiye'nin gündemi bir anda değişti. Antalya, Adana, Osmaniye, Mersin, Kayseri, Aydın, Kilis ve Muğla’da yaşanan orman yangınları sonrasında internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaştığı mesajla yeni bir kampanya başlatacağını duyurdu.

Kampanyaya nasıl bağış yapılır?

TEMA Vakfı’nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Ülkemizde çıkan orman yangınları sebebi ile zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için 30 Temmuz saat 12:00’da kampanyamızı başlatıyoruz.”

Yanan ormanların yeniden ağaçlandırılmasını hedefleyen bağış kampanyası bugün saat 12.00 itibarıyla başlayacak. Kampanyaya bağış yapmak için TEMA Vakfı'nın internet sitesinden "Bağış Yap" ekranı ile katılım sağlayabilirsiniz.

Vakfın internet sitesinde yer alan "sıkça sorulan sorular" kısmında belirtildiği üzere; "fidan bağış birim bedeli 13 TL ve minimum 3 adet fidan bağışı karşılığında istendiği takdirde TEMA Vakfı teşekkür sertifikası gönderiliyor."

https://twitter.com/temavakfi/status/1421049250763485185

20. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu

İletişim sektörünün en başarılı proje ve markaları, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ nde 20’nci kez sahiplerini buldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir