Teknosa.com’da kiralama hizmeti başladı

Teknosa, kiralabunu.com işbirliği ile pazar yerine dönüştürdüğü teknosa.com üzerinden kiralama hizmeti başlattı.

Teknosa, müşteri odaklı hizmetlerine yenisini ekleyerek kiralabunu.com işbirliği ile pazar yerine dönüştürdüğü teknosa.com üzerinden 200’e yakın ürün için kiralama hizmeti başlattı.

Tüketici elektroniğinde satın almak yerine kiralama imkânı sunan kiralabunu.com ile işbirliğine imza atan Teknosa, kiralabunu.com’un kiralama seçeneklerine teknosa.com ürünlerini de dahil etti. İşbirliği kapsamında teknoloji odaklı pazaryerine dönüşen teknosa.com üzerinden ürünlerini seçen tüketiciler, doğrudan kiralabunu.com sitesine yönlendirilerek akıllı telefon, kulaklık, saat, oyun ekipmanları gibi birçok ürünü kiralayabilecek.

Bütünsel ve kapsamlı müşteri deneyimi hedefliyoruz
Teknosa Stratejik Büyüme Alanları Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran, tüketici elektroniğinde paylaşım ekonomisi temelli kiralama hizmetini Türkiye’de ilk kez tüketicilerle buluşturan kiralabunu.com ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Bütünsel ve kapsamlı bir deneyim için müşteri odaklı hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Kiralabunu.com iş birliğiyle müşterilerimizin seçili ürünlerde alternatif bir ödeme yöntemi olan kiralama hizmetini kullanarak, çok sevdikleri teknolojik ürünlere zahmetsiz ve esnek ödeme seçenekleriyle ulaşmasını amaçlıyoruz. İş birliğimiz ilk aşamada teknosa.com üzerinden başladı. İlerleyen dönemlerde Teknosa mağazalarını da kiralama hizmetine dahil etmeyi planlıyoruz” dedi. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir