Tech Meetup S1 E3 "Fintech Day" Bugün Davetlimizsiniz

Pazarlamasyon olarak bu yıl ilk kez düzenlediğimiz Tech Meetup’ın,‘Chatbot Day’ konseptli ikinci buluşmasını 24 Ekim Salı akşamı gerçekleştirmiştik.

Tech Meetup buluşmalarımızın üçüncüsü 7 Kasım Salı saat 19.00'da başlayacak. "Fintech Day" konu başlığı kapsamında Doruk Ertenan ile “Insurtech’te Fırsatlar ve AvivaSA Dijital Garaj’ın Hikayesi”, Bora Uludüz ile “Fintech Ekosistemi iş yapış şekillerinde neleri değiştiriyor?” konularını konuşuyor olacağız.

Kaydınızı buradan ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital dönüşüm ve teknolojiye ilgi duyan herkese açık olan etkinliğimizin ikinci buluşmasında konuşmacı olarak Botudio Kurucu Ortağı ve CEO’su Ali Erhan Tamer yer aldı. Ali Erhan Tamer ‘Bot Aklı’ başlıklı sunumunda teknoloji, inovasyon, chatbotların yetenekleri ve yapabilecekleri hakkında birçok konudan bahsetti.

Tech Meetup Fintech Day , 7 Kasım Salı günü Mecidiyeköy’de yer alan Garanti Partners Girişim Üssü’nde saat 19.00’da başlayacak. Daha fazla bilgi için Tech Meetup web sitesini ziyaret edebilirsiniz ve kaydınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Tech Meetup’a katkılarından dolayı Garanti Bankası, Microsoft Türkiye ve BKM Express’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir