Tech Meetup Episode I Başlıyor

Dijital dönüşüme ve teknolojiye ilgi duyan profesyonellerin iki haftada bir salı günleri mesai sonrası bir araya gelerek dijital dünyayı, teknolojik gelişmeleri ve son trendleri konuştuğu, tamamen ücretsiz bir buluşma serisi olan Tech Meetup 10 Ekim'de başlıyor. Tech Meetup'ın ilk buluşması 'Digital Day' konseptiyle profesyonellerle bir araya geliyor.

10 Ekim'de gerçekleşecek olan buluşmanın ilk konuğu, “FMCG’de E-com ile Kazanmak” başlıklı sunumuyla P&G Türkiye E-Ticaret & SBD Takım Lideri Cansu Büyükışık Sever olacak. Tech Meetup Episode 1'ın ikinci oturumunda, “Şirketler nasıl dönüşür? GE nasıl 125 yıllık bir startup haline geldi?” sunumuyla General Elektrik Türkiye İnovasyon Direktörü Ussal Şahbaz yer alacak.

Tech Meetup 'Digital Day', 10 Ekim Salı günü Mecidiyeköy'de yer alan Garanti Partners Girişim Üssü'nde saat 19.00'da başlayacak. Daha fazla bilgi için Tech Meetup web sitesini ziyaret edebilirsiniz ve kaydınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Tech Meetup’ın hayata geçmesine destek olan Garanti Bankası, Microsoft Türkiye ve Bankalarası Kart Merkezi'ne de teşekkürü bir borç biliriz.

Haftanın Web3 gelişmeleri artık YouTube'da!

Haftanın en önemli Web3 gelişmelerini meraklılarıyla buluşturan "Haftanın önemli Web3 gelişmeleri" artık YouTube'da!

Bunlar İlginizi Çekebilir