Tech Day heyecanı başlıyor!

MarTech Awards ve Tech Brands Türkiye ödül törenleri, Tech Day kapsamında 22 Şubat’ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te gerçekleşecek.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirildiği MarTech Awards ve Türkiye’nin en teknolojik markalarının ödüllendirildiği Tech Brands Türkiye'yi çatısı altında birleştiren Tech Day, 22 Şubat’ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te yılın en iyilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

MarTech Awards’te; Teknoloji Ödülleri Bölümü, Kullanım Bölümü, Mecra Bölümü, Sektörel Kategoriler Bölümü ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 85 kategoride ödüller sahipleriyle buluştacak.

Tech Day'de aynı zamanda NielsenIQ Türkiye işbirliği ile hayata geçirdiğimiz Tech Brands Türkiye'de Türkiye'nin en teknolojik markaları ödüllerine kavuşacak. 

Bu yılki ödül programımızda, iletişim ajanslarının faaliyetlerini de göz önünde bulundurarak "Türkiye'nin en teknolojik markası" olma serüveninde, markalara destek veren ve iletişim çalışmalarını yürüten ajansları da ödüllendiriyoruz. Bu kapsamda gecede ödül kazanan markalar arasında portföyünde en fazla markayı bulunduran ajanslar; "Yılın Teknolojiye Değer Katan PR Ajansı", "Yılın Teknolojiye Değer Katan Dijital Ajansı" ve "Yılın Teknolojiye Değer Katan Medya Ajansı" olarak ödüllendirilecek.

MarTech Awards tarafında ise bu yıl ilk kez en fazla ödül kazanan ajans "Yılın MarTech Ajansı" ödülüne sahip olurken MarTech Awards'te en çok ödül kazanan marka ise "Yılın MarTech Markası" olarak seçilecek.

Tech Day'e katılmak için biletinizi buradan satın alabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir