Tech Day heyecanı başlıyor!

MarTech Awards ve Tech Brands sürprizlerle dolu Tech Day kapsamında IF Performance Beşiktaş'ta gerçekleşecek.

Sektöre örnek olacak en başarılı pazarlama teknolojilerinin ödüllendirildiği MarTech Awards ve Türkiye’nin en teknolojik markalarının ödüllendirildiği Tech Brands’i çatısı altında birleştiren Tech Day, 22 Şubat’ta yılın en iyilerini bir araya getiriyor. 

Bu yıl muhteşem yeniliklere ev sahipliği yapacak olan Tech Day, Metaverse'te gerçekleşecek olan "Pre-Party" ile katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. MarTech Awards ve Tech Brands’i çatısı altında birleştiren Tech Day, 20 Şubat’ta kapılarını Metaverse dünyasına aralayacak. 22 Şubat'ta ise ödüller IF Performance Beşiktaş'ta sahiplerini bulacak.

Tech Day'de Can Bonomo rüzgarı

Tech Day'de ödüller, Can Bonomo'nun sahne performansı eşliğinde sahipleriyle buluşacak. 22 Şubat'ta IF Performance Beşiktaş'ta gerçekleşecek olan gecede konuklar Can Bonomo'nun sahnesiyle de müzik ziyafeti yaşayacak.

Bu yıl alanında rekor sayı ile başvuru alan MarTech Awards, pandeminin gölgesinde geçen iki yılın ardından dopdulu Tech Day programıyla keyifli bir ödül gecesi sunmaya hazırlanıyor.

Tech Day'e katılmak için biletinizi buradan satın alabilirsiniz.

Kariyer
istegelsin marketleri "karşılaştırmaya" aldı

istegelsin, diğer marketlere karşı avantajlı fiyat stratejisini öne çıkaran rekabetçi bir reklam kampanyası başlattı.

Bunlar İlginizi Çekebilir