Tchibo Türkiye’den Tchibo Almanya merkez ofisine üst düzey atama

Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü Ceyda Kaptan, Tchibo'nun Almanya merkez ofisine Ticari Koordinasyon ve Gıda Dışı Kategorisi Avrupa Ülkeleri Yöneticisi olarak atandı.

Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörlüğü görevini uzun süredir yürüten Ceyda Kaptan, Tchibo’nun Hamburg’daki genel merkezinde yer alan Uluslararası Ticaret Ekibi’ne, Ticari Koordinasyon ve Gıda Dışı Kategorisi Avrupa Ülkeleri Yöneticisi olarak atandı. 

2009 yılında Tchibo Türkiye’ye katılan, Tchibo Türkiye’nin pazarlama ve ürün departman yapısının 13 yıl önce yeniden kurulmasından; online satış kanalı, geleneksel ve ulusal satış kanalları gibi yeni satış kanallarının oluşturulmasına kadar birçok konuda aktif çalışan Ceyda Kaptan, Tchibo Türkiye’nin büyüme stratejilerinde önemli roller aldı.

Son yıllarda Tchibo uluslararası operasyonları tarafından pek çok önemli global projede görevlendirilen Kaptan, lokal kültürümüzün önemli bir değeri olan Tchibo Türk Kahvesi’nin 2018 yılında kahve portfolyosuna kazandırılmasından, Tchibo Coffee Break ismi ile Türkiye’nin ilk kahveli atıştırmalık barının üretilmesine kadar birçok projeden sorumluydu. Lokal gıda dışı tekstil üretiminden Tchibo çağrı merkezinin kurulmasına kadar birçok lokal projeyi de yöneten Ceyda Kaptan, son olarak Tchibo’nun yeni nesil gelecek mağazalarının oluşturulması projesinde yer aldı, pek çok uluslararası en iyi uygulamaya da imza attı.

1 Ocak 2023 tarihi itibarıyla yeni görevine başlayacak olan Ceyda Kaptan, Uluslararası Ticaret yapılanması içerisinde ticari ilişkilerin yönetilmesinden ve sürdürülmesinden sorumlu olacak. Kaptan yeni görevinde ayrıca gıda dışı iş biriminin Avrupa’daki stratejilerini geliştirecek. Ceyda Kaptan’ın sorumlu olacağı ülkeler arasında Türkiye, Polonya, Çekya, Slovakya, Macaristan, Romanya ve Bulgaristan bulunuyor.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir