Super Bowl'dan katılımcıları sevindirecek NFT haberi

Super Bowl katılımcıları kendilerine göre özelleştirilmiş hatıra NFT'lerine sahip olacaklar.

13 Şubat pazar günü gerçekleşecek olan Super Bowl heyecanı her geçen gün daha da artıyor. The Rams ile Cincinnati Bengals arasında oynanacak maç, NBC'de canlı olarak yayınlanacak. Dr. Dre, Mary J. Blige, Snoop Dogg, Eminem ve Kendrick Lamar gibi dünyaca bilinen isimlerin sahne alacağı etkinlik bununla da sınırlı kalmayacak.

super-bowl'dan-katilimciarini-sevindirecek-haber

Super Bowl'un açıklamasına göre, pazar günü etkinliğe katılacak herkes kendi eşsiz NFT'sine sahip olabilecek. Unutulmaz oyun gününden güzel bir hatıra bırakmak ve Super Bowl'un nerdeyse 30 yılda ilk kez Los Angles'a dönmesi şerefine, üstünde katılımcının bölümü, sırası ve koltuk numarası bulunan bir NFT hediye edilecek.

13 Şubat günü karşı karşıya gelecek olan rakipler The Rams ve Cincinnati Bengalsi, şampyonluklarını kutlamak adına kendi NFT'lerini hazırladlar. Görünen o ki bu rekabette galip çıkan takım kendi NFT'sini ilerleyen günlerde piyasaya sürecek.

İsteyenler NFL'nin NFT gösterimi için özel olarak hazırlanmış internet sitesinde NFT'lere göz atabilirler.

super-bowl'dan-katilimciarini-sevindirecek-haber-1

NFL'ye göre bu etkinik tam taraftar kapasiteli ve tamamı mobil olarak biletlenmiş ilk Super Bowl olma özelliğini taşıyor. NFL'nin İş Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı Robert Gallo, "Bilet hatıralarını toplamak her zaman taraftarlarımızın yapmayı sevdiği bir şey olmuştur, özellikle de sezonun en büyük maçında." diye belirtti ve "Kişiselleştirilmiş bir Super Bowl NFT'leri sunmak, maç günü taraftarların yaşayacağı deneyimini geliştirmemizi sağlıyor." ifadesinde bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir