Subway, ChatGPT yardımıyla Burger King ve McDonald's arasındaki rekabete dahil oldu

Burger King ve McDonald's arasındaki rekabete Subway de katıldı.

McDonald's ve Burger King arasında uzun süredir devam eden rekabete yeni bir oyuncu katıldı. Geçtiğimiz günlerde Burger King ve McDonald's'ın ChatGPT yardımıyla birbirlerine gönderme yaptığını sizlerle paylaşmıştık.

Rekabet çemberini büyütmek isteyen Subway de bu oyuna dahil olarak ChatGPT yardımıyla yaratıcı bir iş çıkararak fast food devlerine bir gönderme yaptı.

McDonald's ve Burger King'in reklamlarında ortaya konulan sorulara yanıt olarak Subway ChatGPT'ye, bir McDonald's Big Mac'i ve bir Burger King Whopper'ı Subway'in Footlong'u ile karşılaştırıldığında hangisinin daha büyük olduğunu sordu. ChatGPT'nin cevabı ise "Boyut açısından, her ikisi de bir Footlong sandviçten önemli ölçüde daha küçüktür." oldu.

Subway'in İngiltere ve İrlanda Pazarlama Direktörü Kirstey Elston, "Efsanevi sandviçlerle ilgili bir tartışma olacaksa, Subway elbette katılır. ChatGPT bile Footlong'larımızın en büyük ve en iyi sandviç olduğunu biliyor!" dedi.

Saatchi & Saatchi'nin Baş Yaratıcı Direktörü Franki Goodwin ise "ChatGPT hakkında birçok konuşma yapılıyor ve trendlere çok takılmamaya çalışsak da bu konuşmaya katılmaktan kaçınamadık. ChatGPT de Footlong'un da en büyük olduğunu söylüyor." şeklinde açıklama yaptı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir