Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi [ONLINE] Sertifika Programı için Erken Kayıt Fırsatı Devam Ediyor

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi sertifika programı yeni döneminde katılımcılarıyla 26 Eylül'de online olarak buluşacak ve haftada bir gün olmak üzere toplamda 6 hafta sürecek.

1,3 milyardan fazla web sitesi dijital ortamda ziyaretçi kazanmak için mücadele verirken, Google üzerinde indeksli sayfa sayısı 130 trilyonu aştı. Artık günde ortalama 600 mesajı doğrudan, 10.000 pazarlama mesajını ise dolaylı olarak gören ve dikkat aralığı 8 saniyeye düşen tüketicileri etkilemeniz gerekiyor. (American Marketing Association)

Dünya genelindeki yoğun ticari rekabet sonucu, modern yönetim, stratejik pazarlama, marka stratejileri, markaya aidiyet gibi kavramlar ön plana çıkarken doğru pazarlama stratejilerini belirlemek ve buna uygun marka iletişimi geliştirmek hiç olmadığı kadar önemli.

Pazarlamasyon Akademi olarak yukarıda bahsettiğimiz kavramları öne çıkaran ve çağın gerekliliklerine uygun olarak tasarladığımız sertifika programına buradan başvurabilirsiniz.

Programdaki Derslerin Konu Başlıkları

Katılımcılar; Pazarlama İletişimine Giriş, Marka Yönetirken “Fark Yaratmak”, Yeni Marka Yaratma Süreci, İçerik Pazarlaması, Pazarlama Stratejisi Oluşturma, Pazarlamada Trendler, Yeni İletişim Yaklaşımları, Dijital Pazarlama Yönetimi, Marka Deneyimi, Müşteri Deneyimi Yönetimi, Tüketici Davranışları, Marka İletişiminde İkna, Yeni Dünyada İç görü Okuma, Kurumsal İletişim ve PR derslerini konularının uzmanlarından alacak.

Programdan sonra şimdiki ya da gelecekteki işinizi geliştirmek için özellikle odaklanmanız gereken inovatif stratejileri uygulayabilir hale gelecek, marka ile ilgili süreçleri kolaylıkla kurgulayabileceksiniz.

Eğimenler Kim?

Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Sertifika Programı’nda FutureBright Research Kurucu ve Yönetici Ortağı Akan AbdulaLEGO Turkiye‘nin Turkiye, Yunanistan, Israil Pazarlama Direktörü Tuna CanatarMitsubishi Electric Türkiye‘nin Reklam ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Savaş Ceneviz, Enterprise Rent-A-Car Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Sercan Çalbak,A101 E-Ticaret Müdürü Murat DağlıThe Others Brand Experience Agency Ajans Başkanı Serdar Keskin, Pazarlamasyon ve Marketing Meetup Kurucusu Necip MuratCustomer Experience Professionals Association (CXPA) Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Kara ve Pazarlamanın Sherlock’u Marketing Holmes gibi tecrübeli isimler yer almaktadır.

Eğitime Kimler Katılmalı?

Pazarlama, marka, satış ve kurumsal iletişim yönetimi konularındaki kariyerlerinde ilerlemek isteyen kişilerin yanı sıra, perakende, mağazacılık ve finans sektörlerindeki, pazarlama, pazarlama araştırması, marka yönetimi, ürün yönetimi, satış ve satış raporlama konularındaki kariyerlerinde ilerlemek isteyen kişiler veya kariyer planı yapmayı hedefleyen kişilerin katılabileceği bir eğitim programıdır.

26 Eylül – 31 Ekimaralığında her cumartesi olmak üzere gerçekleşecek olan sertifika programımıza hemen başvurarak erken kayıt indiriminden faydalanabilirsiniz. Kaydolmak ve program hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

*Katılım 30 kişi ile sınırlıdır.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir