Steelseries'den dünyanın en hafif fareleri

Global espor ekipman markası Steelseries, MMO ve MOBA oyuncularının ilgisini çekecek yeni fare modellerini duyurdu.

Oyun ve e-spor çevre birimlerinde dünya lideri olan SteelSeries, ödüllü Aerox ürünleri ailesine eklediği üç yeni fareyi tanıttı. Bu yeni ürünler, her oyuncu tarzına maksimum hassasiyet, hız ve konfor sağlayacak ultra hafif tasarımı ve özelleştirilebilir düğme seçeneklerini bir araya getiriyor.

Havacılık alanındaki inovasyonların yeni ürün kategorilerine gelişmiş teknolojiler ve tasarım iyileştirmeleri getirmesine benzer şekilde, ilk kez Aerox 3'te görülen ultra hafif ve yapısal tasarımlar, yeni Aerox 5, Aerox 5 Wireless ve Aerox 9 Wireless fareler sayesinde erişim alanlarını genişletiyor.

Özelleştirilebilirlik ve hafiflik ön planda

Ultra hafif Aerox fare serisi, oyunculara daha hızlı, daha hassas ve daha az yorularak hareket etme becerisi kazandırıyor. Böylece oyun oturumu ne kadar uzun sürerse sürsün oyun seviyelerini korunabiliyor.

Cep telefonundaki uygulamalardan ve kısayollardan, Starbucks'ta bir kahveye kadar, günümüzde hayattaki neredeyse her şey özelleştirilebiliyor Oyuncular için de özelleştirme büyük önem taşıyor.  Steelseries’in yeni ürünleri Aerox 5, Aerox 5 Wireless ve Aerox 9 Wireless'ta bulunan programlanabilir düğmeleri özelleştiriliyor ve oyuncular istedikleri her şeye erişim sağlıyor.

Fortnite veya League of Legends için kısayollar ve makrolardan, bir oyuncunun kendine özel tuş atamalarına yönelik senkronize RGB aydınlatmasına kadar, yeni Aerox fare serisi her türlü oyun tarzına veya ortama uyacak şekilde düzenlenebiliyor.

Steelseries Aerox ailesinin yeni üyelerinin detayları

SteelSeries Aerox 5: Dünyanın en hafif, birden fazla türe yönelik faresi, 66 gramlık tüy kadar hafif ağırlığında. Ultra hafif tasarımı 9 programlanabilir düğme ile birleştiren Aerox 5, oyunculara gerçek çok yönlülük ve oynadıkları her oyuna veya türe anında uyum sağlama becerisi sunuyor. Parlak PrismSync Aydınlatma, 3 RGB bölgesi ve suya dayanıklı AquaBarrier IP54 güvenlik derecesi sunuyor.

SteelSeries Aerox 5 Wireless: Dünyanın en hafif, birden fazla türe yönelik kablosuz faresi 74 g ağırlığında ve 180 saate kadar pil ömrü sunuyor. Sadece 15 dakikalık şarj, 40 saatten fazla kullanım süresi sağlıyor. Quantum 2.0 Kablosuz ve Bluetooth ile oyuncular, daha önce hiç olmadığı kadar uzun süre, birden fazla cihazda gerçekten kablosuz şekilde oynayabiliyor. 

SteelSeries Aerox 9 Wireless: MMO ve MOBA türüne son yıllardaki ilk gerçek yeniliği getiren Aerox 9 Wireless, kullanıcılara 12 programlanabilir başparmak düğmesine erişim sağlıyor ve sadece 89 g ağırlığında. Aerox 9 Wireless, bağlantı için Quantum 2.0 Kablosuz ve Bluetooth, yeni nesil Golden Micro IP54 Anahtarlar (80 milyon tıklama için derecelendirilmiş [diğer oyun farelerinde bulunan dayanıklılığın 3 katı]), bir TrueMove Air oyun sensörü ve IP54 dereceli AquaBarrier korumasını kullanıyor. Dünyanın en hafif MMO/MOBA faresi, oyuncuların daha uzun süre kablosuz oynamasını sağlamak için 180 saate kadar pil ömrü sunuyor ve hızlı şarj etme özelliği oyunculara sadece 15 dakika içinde 40 saatten fazla süre veriyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir