Starbucks'tan Cruise Gemisi Şeklinde Kafe

Tayvan'da ülke genelinde hali hazırda  500'den fazla Starbucks satış noktası olmasına rağmen Starbucks Tayvan değişik bir tasarımla karşımıza çıktı ve ilk curise gemisi tipli mağazasını bu ayın başında müşterileri ile buluşturdu. İki katlı ve 124 kişilik geniş kapasitesiyle mağaza, şehir hayatının koşturmacasından sıkılan bütün misafirleri bekliyor.

Yerel haber sitesi UDN'ye göre mimari konsept için, geometrik desenleri ve doğal manzaralara sahip tavandan tabana kadar uzanan pencerelerle bütünleştirilen bir yolcu gemisinden esinlenilmiş. Ahşap aksanlarla kaplı iç mekan tasarımı ile de şık ve rahat bir sığınak havası yaratılmış.

Boydan boya camlar nedeniyle gün doğumunun açık bir şekilde görülebildiği kafede geceleri de romantik bir atmosfer yaratılabiliyor. Yani bu Starbucks, Instagram fotoğrafları için adeta bir cennet!

Starbucks ayrıca mağazanın açılışı kutlamak için, Facebook veya Instagram'da check-in yapan müşterilere, açılıştan sonraki ilk beş gün boyunca ikinci Cold Brew kahvelerde indirim yapacağını açıkladı.

Haftanın Web3 gelişmeleri artık YouTube'da!

Haftanın en önemli Web3 gelişmelerini meraklılarıyla buluşturan "Haftanın önemli Web3 gelişmeleri" artık YouTube'da!

Bunlar İlginizi Çekebilir