Spotify'a yeni TikTok benzeri özellik

Spotify, TikTok’un dikey ekranda kısa video formatından ilham alan şirketler arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Netflix ile ortaklık geliştiren İsveç merkezli dijital müzik ve podcast platformu Spotify, Netflix Hub adını verdikleri yeni bir özellik duyurmuştu. Netflix içeriklerine ilişkin müzikleri ve podcastleri bu özellik ile yayınlayacak olan Spotify, şimdi ise TikTok’tan esinlendiği yeni Keşfet bölümü ile karşımıza çıkıyor. Ürün tasarımcısı olan Chris Messina ise Twitter hesabından yeni özelliği gösterdiği bir paylaşımda bulundu.

https://twitter.com/chrismessina/status/1463588985213620227

Şirket, iOS TestFlight kapsamında beta kullanıcılarına sunduğu yeni Keşfet özelliği ve dikey biçimli kısa video formatı üzerinde çalıştıklarını doğrulayan Spotify, yaptığı ilgili açıklamada, “Kullanıcı deneyimini geliştirmek için rutin olarak bir dizi test yapıyoruz. Bu testlerden bazıları, daha geniş kullanıcı deneyimimizin önünü açıyor ve diğerleri yalnızca önemli bir öğrenme işlevi görüyor. Şu anda paylaşacak başka bir haberimiz yok.” ifadelerini kullandı.

Kariyer
INBOX, mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify’ı tanıttı

E-posta pazarlama servisi INBOX'ın Kurucusu Emin Onur Genç, INBOX'un mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify hakkında konuştu.

Bunlar İlginizi Çekebilir