Spotify ve Storytel İş Birliği ile Sesli Kitaplar Çok Yakında Spotify’da

Spotify bugün, Storytel ile platforma yeni bir sesli kitap kataloğu eklenmesini sağlayacak olan heyecan verici iş birliğini duyurdu. Sesli kitap platformlarından biri olan Storytel’in ücretli üyeleri, Storytel ve Spotify hesaplarını birbirine entegre edebilecek ve bunu yaparak Storytel sesli kitaplarına Spotify üzerinden erişim sağlayabilecek. 

Storytel’in bulunduğu tüm pazarlarda geçerli olacak uygulama ile sesli kitaplar Spotify’da yılın sonuna doğru kullanıcıların erişimine sunulacak.

https://pazarlamasyon.com/spotifydan-sosyal-medya-paylasimlari-icin-yeni-ozellikler/

Bu iş birliği, Spotify’da sadece üyelere özel içerik sağlamak üzere, çeşitli yayıncıların ve içerik sağlayıcıların bir Spotify hesabı ile var olan üyelik oturumlarını doğrulamalarına olanak sağlayan Spotify’ın çok yeni duyurduğu ve yakında hayata geçecek Açık Erişim Platformu konusundaki girişiminin bir parçasını oluşturuyor. Spotify, 2021 yıl sonunda Açık Erişim Platformu ile ilgili daha fazla iş ortaklığı ve geniş seviyede bir kullanılabilirlik duyurmayı planlıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir