Spotify'dan uygun bütçeli kafe

Spotify, Shoreditch’te “Greasy Tunes” adıyla kendi uygun bütçeli kafesini açtı.

Spotify, İngiltere'nin Hoxton yakınlarında bulunan bir sanat bölgesi olan Shoreditch'te yeni bir kafe açtı. “Greasy Tunes” adındaki kafe, 19 Temmuz'da açıldı ve kullanıcılarına sunduğu 3 günlük deneyimin ardından kapılarını tekrar kapattı.

Kullanıcılarına en sevdikleri sanatçılarla tanışma fırsatı sunan Spotify, Greasy Tunes'da uygun bütçeli yemek deneyimi de yaşattı. İngiltere'nin yerel lezzetlerinden olan domuz pastırmalı sandviç ve kızartma gibi farklı tatlar sunulan kafede; müzisyenlerin, potansiyeli olan yıldızların, bestecilerin ve podcast yayıncılarının röportajları ve performansları yer aldı.

Culture Next Trends Report’ta yer alan Spotify’ın raporunda Z Kuşağı 2021’de Y kuşağından 16 milyar dakika daha fazla müzik dinlediği bilgisi yer alıyor. Bu bilgiden yola çıkarak Z kuşağını hedefleyen Spotify, farklı ülkelerde de bu girişime devam eder mi bilemiyoruz fakat Spotify İngiltere ve İrlanda Tüketici Pazarlama Başkanı Olga Puzanova: “Yeni nesil dinleyicilerin her zamankinden daha fazla sese yönelmesiyle birlikte, yayın platformları bugün ‘Gen Z kitlelerini anlama ve onlarla bağlantı kurma’ zorluğuyla karşı karşıya.” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir