Spotify, Araçlar için Akıllı Kontrollere Sahip Oynatıcı Cihaz Piyasaya Sürüyor

Geçtiğimiz günlerde Spotify, yeni bir araç içi cihaz tanıttı. Kullanıcılarına sorunsuz ve kişiselleştirilmiş bir araç içi dinleme deneyimini sunmak isteyen Spotify, bu yeni cihazla, tüm müzik ve podcast kataloğunu, araba kullanan kullanıcılarına sunacak.

https://pazarlamasyon.com/spotify-locker-roomu-satin-alarak-clubhousea-rakip-oluyor/

"Car Thing" adı verilen bu cihaz, arabanızda müzik, haber, eğlence ve daha fazlasını sunan yeni bir akıllı oynatıcı. Cihaz, en sevdiğiniz sesi daha hızlı çalmanızı sağlıyor. Sesli komut desteğinin yanı sıra kontroller için bir düğme, dokunmatik ekran ve önceden hazırlanmış tuşlarla geliyor.

Sesli komut ile aktif hale gelen cihazı, sesli kontrol arama işleviyle belirli müzikleri veya podcast'leri de dinlemeniz mümkün. Aynı zamanda cihazda bulunan mikrofonlar sayesinde en sesli durumlarda bile cihaz sizi duyabiliyor.

Dokunmatik ekranı sayesinde ise çalmakta olan parçayı görüntüleme, atlama veya kitaplığınızdaki favori parçalarınıza göz atma seçeneklerini de sunuyor. Çalma listelerinize veya podcast'lere daha hızlı ulaşmak için ise önceden ayarladığınız dört düğme ile erişmeniz mümkün.

İlk lansmanı için Spotify Car Thing'i, ABD'deki seçkin Premium aboneye ücretsiz olarak veriyor ancak sonrası için fiyatlandırması 79,99 dolar şeklinde olacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir