Spor ayakkabı şeklinde dev yüzme havuzu

Almanya merkezli yapı ve dekorasyon şirketi Hornbach, Berlin'de gerçekleşen Premium Moda Haftası için spor ayakkabı şeklinde dev bir yüzme havuzu inşa etti.

Yapı ve dekorasyon şirketi Hornbach, Berlin'de spor ayakkabı şeklinde dev bir yüzme havuzu inşa etti. Şehirde düzenlenen bir moda etkinliği için inşa edilen havuz, reklam ajansı Heimat tarafından Hornbach mağazalarında bulunan malzemeleri kullanarak tasarlandı.

Tasarlanan spor ayakkabı şeklindeki dev havuz ile birlikte marka, aynı zamanda dış mekan ürünlerinin de tanıtımını gerçekleştirdi. Reklam ajansı Heimat ve Berlin merkezli ikonik sokak giyim mağazası 43einhalb ile birlikte çalışan ekip, herhangi bir Hornbach mağazasında bulunabilecek malzemeler kullanılarak üretilen "Sneakerpool" adındaki bu dev havuzu, adidas'ın ZX 10000 modelinden ilham alınarak tasarlandı.

Premium Moda Haftası'nın pandemiden sonra gerçekleşen ilk yüz yüze etkinliğine damga vuran Horbach ve Heimat'ın Sneakerpool tasarımı aynı zamanda yerel sokak giyim topluluğu tarafından da etkinliğin ilham perisi olarak seçildi.

Kariyer
Yemeksepeti'nden jet ski ile teslimat

Yemeksepeti, Marmaris koylarında jet ski ile teslimata başladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir