Sözcü TV yayın hayatına başlıyor

Sözcü TV (SZC TV) 1 Mart'ta yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.

Sözcü Gazetesi'nin de bağlı bulunduğu Estetik Yayın A.Ş.'ye bağlı olarak 2019 yılında web üzerinden, 30 Nisan 2021 tarihinde ise YouTube'ta yayınlarına devam eden Sözcü TV (SZC TV) yayın hayatına televizyonda başlamaya hazırlanıyor.

Gazeteci ve yazar Yılmaz Özdil yönetimi ile izleyicisiyle buluşacak olan Sözcü TV'de yer alacak olan isimler de belli olmaya başladı. Oya Başar'ın Olmaz Bu Kadar isimli programla Sözcü TV'de yer alırken; Murat Muratoğlu, Ceylin Çağatay, Gökhan Kayış, Merve Ekinci, İskender Baydar, Özlem Ermiş Beyhan, Burak Ersemiz, Egehan, Çağla Atlı, Tuba Emlek, Umut Yertutan, Mustafa Sağlamer ve ve Ali Ekber Yıldırım gibi isimler, kanalın ekran yüzü olacak. 

1 Mart tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Sözcü TV, Digiturk’te 60, D-smart’ta 93, Turkcell TV Plus ve Tivibu’da 69, Türksat Kablo TV’de ise 76. kanalda izleyicisiyle buluşacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir