Sosyal medyada paylaşılan domates, gerçek bir çantaya dönüştü

Loewe, sosyal medyada paylaşılan ilginç domates görselinden esinlenerek gerçek bir çanta tasarladı.

Moda endüstrisinin sıradan bir sosyal medya içeriğini büyüleyici bir gerçekliğe dönüştürme sanatı, Loewe'nin yaratıcı yönetmeni Jonathan Anderson tarafından yeni bir boyuta taşındı. Anderson, oldukça ilginç şekilli bir domatesten esinlenerek bir çanta tasarladı.

Yaratıcı fikir, sosyal medyada paylaşılan derin çizgili ve parlak bir domatesin görüntüsüyle ortaya çıktı. Bu domatesin tasarım estetiğine, Loewe’nin karmaşık dokuları ve cesur silüetlerine benzediği esprisi yapıldı. "Bu domates o kadar Loewe ki, açıklayamam" yazan X  kullanıcısı Connor’ın gönderisi kısa sürede viral oldu.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jonathan Anderson (@jonathan.anderson)'in paylaştığı bir gönderi

Loewe’nin yaratıcı yönetmeni Jonathan Anderson, bu esprili paylaşımı gözden kaçırmadı. Hem paylaşımı kişisel Instagram hesabında paylaştı hem de bir adım öteye giderek bu fikirden ilham alarak yeni bir çanta tasarladı.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jonathan Anderson (@jonathan.anderson)'in paylaştığı bir gönderi

Anderson, günler içinde, domatesin derin çizgili tasarımını yansıtan, altın bir çanak yaprağı kilidi olan bir clutch çantayı tanıttı.Çantanın yakın zamanda satışa sunulup sunulmayacağına dair ise henüz bir bilgi yok.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir