[Son Dakika] Facebook'un Merakla Beklenen Yeni Haber Kaynağı Görücüye Çıktı

Facebook haftalar önce duyurusunu yaptığı yeni haber kaynağı tasarımını ( News Feed ) duyurdu.

2

Facebook'un kalbini oluşturan, arkadaşlarınızın ve takip ettiğiniz sayfaların paylaştıklarını görmenize olanak sağlayan haber kaynağı, tam iki yıl sonra yeniden tasarlandı. Haftalar öncesinden yeni haber kaynağını görmeye gelin duyurusunu yapan Facebook, Türkiye saatiyle 20:00'da yaptığı konferansla yeni tasarımı gün yüzüne çıkardı. Yeni tasarımda sadeliği öne çıkaran Facebook, özellikle favorileri, grupları ve sohbet barını yenilikçi bir çizgiyle kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Herkesin aklındaki soruyla devam edelim: yeni haber kaynağını ne zaman kullanmaya başlayacağız ? Geçtiğimiz haftalarda Facebook'un kurtarıcısı olarak görülen grafik arama özelliğini duyuran ve bu özelliği kullanmak için sıra beklememizi isteyen Facebook, aynı isteğini yeni haber akışı için de tekrarlıyor. Haber kaynağının yeni tasarımlarının yer aldığı News Feed sayfasının altına Bekleme Listesine Kaydolun butonunu ekleyen Facebook'un, yeni servisini tüm kullanıcılara ne zaman açacağı ise bilinmiyor.

Ayrıntılı bilgi için Facebook News Feed sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İşte yeni haber kaynağı (Resimlerin detaylı hallerine üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz) :

1

 xlarge

zdfb

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir