Solo: "Hijyen sağlamayı kafanızda büyütmeyin"

Solo'nun geliştirdiği "Dezenfektan Yüzey Temizleme Mendili”nin tanıtım filmleri yayında.

Solo, ev bakım kategorisinde yeni bir adım atarak “Solo Dezenfektan Yüzey Temizleme Mendili”ni geliştirdi. Tüketici beklentilerinden ve içgörülerinden yola çıkan Solo'nun yeni ürünü için hazırladığı iki yeni reklam filmi izleyicilerle buluştu.

Reklam filmleri, Solo Dezenfektan Yüzey Temizleme Mendili’nin evde ve dış alanlarda, hijyen gerektiren yüzeylerde kolaylıkla kullanılabildiğinin altını çiziyor. Yeni Solo Dezenfektan Yüzey Temizleme Mendili’nin hem pratik hem hijyenik olduğu, tek yaprağıyla ultra hijyen sağladığı, her iki reklamda da vurgulanıyor. 

Solo, yeni Solo Dezenfektan Yüzey Temizleme Mendili’nin özelliklerinin anlattığı filmlerde “Hijyen sağlamayı kafanızda büyütmeyin!” diyor ve tüketiciye pratik ve hijyenik bir temizlik ile birlikte gelen iç rahatlığı mesajı veriyor.  

Künye

Reklamveren: Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri

Reklamveren Temsilcileri: Bilge Çiftçi, Ayhan Arıcı, Suzidil Esener, Abdullah Yıldız, Ayşen Akalın, Burcu Vural, Ezgi Ergene, Zeynep Güner, Merve Erkaya Tüter, Seden Türkay Karataş

Kreatif Ajans: McCann İstanbul

ECD: Cihangir Gümüş

Kreatif Direktör: Varol Döken

Yaratıcı Ekip: Ekremcan Arslan, Semih Özdemir, Alper Girgin

Müşteri İlişkileri: Zeynep Derinöz Kurtbay, Damla Nur Saybir 

Dijital Ekip: Emre Candan, Kübra Kazal

Strateji Ekibi: Zeynep Yağcı Yıldızlı, Çağla Keskin

Ajans Prodüktörü: Zeynep Doğu

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Turgut Akaçık

Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Müzik: Jingle House 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir