Snapchat, kullanıcıların uzun süredir beklediği özelliği kullanıma sunuyor

Snapchat kullanıcılarının uzun zamandır beklediği "kullanıcı adı değiştirme" özelliği 23 Şubat itibariyle kullanıma sunulacak.

Şirket, perşembe günü yaptığı açıklama ile, Snapchat kullanıcılarının bu ayın sonunda kullanıcı adlarını değiştirebileceklerini duyurdu. Tüm iOS ve Android platformlarda geçerli olacak güncelleme ile kullanıcılar yıllar önce seçtiği utanç verici takma adlardan kurtulabilecekler.

snapchat-kullanicilarin-uzun-suredir-bekledigi-ozelligi-23-subat'ta-kullanima-sunacak

23 Şubat tarihinden itibaren, kullanıcılar kullanıcı adlarını uygulama içinde düzenleyebilecekler. Ancak şunu belirtmekte fayda var, yeni belirlenecek olan kullanıcı adı yılda yalnızca bir kez değiştirilebilecek. Şirket, kullanıcılarına bu tarihi kullanıcılara bildirmek amacıyla platforma hatırlatıcı özelliği de ekledi. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi, kullanıcılar daha önce kullanılmış olan kullanıcı adlarını seçemeyecekler.

snapchat-kullanicilarin-uzun-suredir-bekledigi-ozelligi-23-subat'ta-kullanima-sunacak-1

Snapchat kullanıcılarının kullanıcı adlarını değiştirmeleri için kameranın sol üst köşesindeki Bitmoji simgesine dokunarak profil bölümüne gitmeleri, ardından ayarlar için dişli simgesine tıklayarak kullanıcı adınızı seçmeleri yeterli olabilecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir