Snapchat'e masaüstü özelliği

Snapchat, masaüstü aracılığıyla snap paylaşmak, mesajlaşmak ve görüntülü aramak gibi hizmetlerin sunulduğu Snapchat for Web özelliğini duyurdu.

Snapchat, yalnızca mobil üzerinden erişim sağlanabilen bir sosyal medya uygulaması olmaktan çıkarak masaüstü aracılığıyla da kullanıcılarına hizmet vermeye hazırlanıyor.

"Anlık fotoğraf" kültürünü sosyal medya jargonuna kazandıran Snapchat, masaüstü aracılığıyla snap paylaşmak ve hatta mesajlaşmak ve görüntülü aramak gibi hizmetlerin sunulduğu Snapchat for Web özelliğini duyurdu. İlk aşamada ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki kullanıcılarına sunulan özellik bir sonraki aşamada tüm dünyada hizmete girecek. Özelliği ise yalnızca Snapchat+ aboneleri kullanabilecek.

Mobil uygulamasında bulunan 24 saat içerisinde mesajların kaybolma özelliği ve ekran görüntüsü almayı engelleme özelliği de Snapchat for Web'de geçerli. Instagram'a gelen hikâye özelliği ile popülerliğini yitiren Snapchat'in bu adımı, rekabeti yakalamak için gerçekleştirdiği söyleniyor. Kullanıcılar, Snapchat for Web’e web.snapchat.com adresinden giriş yaparak erişim sağlayabilecek.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir